TEL.: 509 239 992

SURVIVAL

Wyjątkowe wyzwanie dla nastolatków w samym sercu mazur „Lasy Wilczego Szańca”. Wygraj nagrodę ze swoją obozową drużyną. Codziennie nowe eventy w autorskich grach terenowych. Przeżyj prawdziwą wakacyjną przygodę w samym sercu Mazur!

Transport rannego to gra terenowa, w której można zdobyć aż trzy punkty eventowe (a przecież każda drużyna chce zdobyć wielką niespodziankę na koniec obozu). Bądziemy musieli znaleźć rannego (tu wyślemy zwiadowców na rowerach) następnie przeprowdzić grupę medyków i transportowców w miejsce gdzie będzie leżał ranny 🙂 Na miejscu już wszystkim zajmą się medycy (przeszkolenie przez Naszego Doktora Kamila). Ta drużyna, która najlepiej udzieli pierwszej pomocy, bezpiecznie przetransportuje a do tego zrobi to najszybciej WYGRA! 🙂

Gry paintballowe to niepowtarzalne scenariusze (walka plemion – gra strategiczna – zdobądź wodę dla swojego plemienia, odbijanie zakładnika). Skorzystamy z profesjonalenego sprzętu SW1 oraz Hawk. Nauczymy się działać w zespole, podejmować trafne decyzje (opracować strategie). Pozwoli to zintegrować grupę, dostarczy wielu emocji.

Pontony raftingowe z 1,5 metrową piłką do gry posłużą do przeprowadzenia mundialu na wodzie. Gra toczy się przy brzegu – jest bezpieczna ale i pełna adrenaliny. Zawodnicy poruszając się w pontonach muszą przetoczyć 1,5 metrową dmuchaną piłkę do bramki.

Autorskie gry zespołowe łącza ze sobą sport oraz wiedzę. Uczestnicy w zadaniach wykorzystywać będą wiedzę z zakresu pierwszej pomocy oraz orientacji w terenie. Przy pomocy urządzeń nawigujących oraz wykrywaczy metali rozwiązywać będziemy zadania i łamigłówki w terenie.

Teleturniej wzorowany na znanym show telewizyjnym. Uczestnicy będą mogli wykazać się refleksem przy licytacjach, wiedzą z różnych dziedzin oraz współpracą. W naszej grze wygrywać mogą tylko prawdziwi mistrzowie. Trzeba mieć doskonała wiedzę, stalowe nerwy, i mocną drużynę. Naszą wygrana będą cukierki.

Obudzi Nas prawdziwa niespodzianka! Będziemy obudzeni przez obcych żołnierzy rzucajacych granatami i strzelającymi nam do drzwi 🙂
 

W trakcie popołudniowej siesty poznamy Naszego Pupila Jastrzębia Harrisa. Harris jest wytresowanym ptakiem wykonującym polecenia Sokolnika. Będziemy mieli okazję obejrzeć prawdziwy pokaz lotu, polowania na wabidło oraz sztuczek, które świetnie potrafi już robić 🙂 Tego nie można przegapić! 🙂 Nasz Puchacz bengalski – Królowa Nocy późnym wieczorem pokaże nam jak się lata kiedy wszyscy już ida spać 🙂 Sprawdzimy czy rzeczywiście Sowa lata bezszelestnie i dowiemy się na czym polega mądrość sowy. Przy okazji zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcia i potrzymamy ją na specjalnej bezpiecznej rękawicy.

Na naszym obozie poznamy podstawy tenisa ziemnego pod okiem zabawnych pełnych energii Trenerów! Pokażą nam nie tylko jak uderzyć Nasze pierwsze Forehandy, Bekhendy, Serwisy czy Voleje. Zdradzą nam również na czym polega praca Trenera, Sędziego Tenisowego i Zawodnika. Piłkę nożną trenować będziemy pod okiem utalentowanych czynnych zawodników Piłki Nożnej. Zagramy z nimi mecz 🙂

Cena turnusu: 1650 zł

Całodobowa opieka medyczna, lekarz medycyny Kamil Kulbacki będzie czuwał nad bezpieczeństwem zdrowia Państwa dzieci Kadra z wieloletnim doświadczeniem, specjalnie przygotowany program zgodnie z grupami wiekowymi. UKS AKADEMIA TENISA SETPOINT Olsztyn ul. Krasickiego 2, nr konta 67 1940 1076 3179 4305 0000 0000 zaliczka 500 zł (rezerwacja miejsca)Zakwaterowanie

Hotel Księżycowy Dworek w Gierłoży

Położony w samym sercu Mazur nad jeziorem. Sąsiedztwo Lasów Wilczego Szańca. Hotel dysponuje pokojami 2-3 osobowymi z oddzielnymi łazienkami.
Dla Naszych obozowiczów dostępna będzie nowoczesna sala multimedialna – kinowa, kręgielnia oraz bilard.
Sala multimedialna posłuży nam za kino – seanse nocne, oraz do ustawienia naszych stanowisk playstation.
Hotel wraz z kilkuhektarowym parkiem nie jest dostępny dla osób z zewnątrz – gwarantuje Nam to bezpieczeństwo.

Zakwaterowanie: pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie – śniadania szwedzki stół, obiady dwudaniowe, kolacje szwedzki stół

 

Kadra

Z nami nie będzie nudy!

 

więcej

Kontakt

Akademia Tenisa Setpoint – Wakacyjne Podróże

ul. Krasickiego 2
10-685 Olsztyn
e-mail: macieklojko@wp.pl

Tel.: 509 239 992

Napisz do nas