Osoby

Dr Maciej Łojko

Właściciel i założyciel Akademii Tenisa SetPoint, koordynator trenerów, doktor z dziedziny Biotechnologii - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu (dwukrotna Nagroda Dr INNO-Nagroda Urzędu Marszałkowskiego przyznawana za innowacyjne badania na rzecz Warmii i Mazur - Projekt wspierany przez UE)

  • Kierownik i wychowawca kolonii od 10 lat
  • Trener Zawodników Wyczynowych - klasyfikacja przez Polski Związek Tenisowy; Trener II klasy- Licencjonowany Trener PZT (2014). Studia trenerskie realizowane w Poznaniu Nr 33/2014
  • Sokolnik - trenuje ptaki drapieżne do pokazów - jego pupilami jest Jastrząb Harris i Sowa Tenia

Maciej Łojko jest koordynatorem animatorów i instruktorów na Naszych obozach, półkoloniach i zielonych szkołach. Zawsze czuwa nad bezpieczeństwem dzieci spędzających z nami wakacje. Ma duże doświadczenie w kierowaniu i organizowaniu obozów. Jest świetnym animatorem surviwalu i gier terenowych. Jest pomysłodawcą wielu nowatorskich gier takich jak Awantura o Cuksy - opartej na telewizyjnym show - sam wciela sie w rolę prowadzącego, gier paintballowych z elementami strategii, mundialu na wodzie i wielu innych.

KONTAKT
ul. Krasickiego 2
10-685 Olsztyn
Godziny pracy
24h
TEl.: 509 239 992
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.