TEL.: 509 239 992

Świeżaki

To wakacje dla wszystkich, którzy oczekują fantastycznych atrakcji na wysokim poziomie. Nasi Obozowicze mogą czuć się jak w domu ze względu na małe grupy i fachową kadrę!

Nasz obóz pełen będzie niespodzianek dla dzieci kochających zwierzęta. Będziemy mogli nauczyć się jak tresuje się psy. Obserwować będziemy pracę Treserki Psa uhonorowanego wieloma nagrodami 🙂 Poznamy tajniki tresury ptaków drapieżnych. Nauczymy się wydawania komend ptakom,a to nie lada gratka.

Pokażemy zwyczaje rzadko spotykanych w naturze ptaków drapieżnych. Tak bliskie obcowanie z naturą jest niepowtarzalną lekcją przyrody. Będzie to okazja do zainscenizowania polowania na wabidło oraz namacalnego kontaktu z ptakami (uczestnicy będą obserwować przeloty ptaków, zobaczą inscenizację polowania oraz będą mieli możliwość przywołania ptaka na rękawicę sokolniczą).

Nasz Puchacz bengalski – Królowa Nocy późnym wieczorem pokaże nam jak się lata kiedy wszyscy już ida spać 🙂 Sprawdzimy czy rzeczywiście Sowa lata bezszelestnie i dowiemy się na czym polega mądrość sowy. Przy okazji zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcia i potrzymamy ją na specjalnej bezpiecznej rękawicy.

Nasi Animatorzy wcielą się w Jury Master szef. To Oni będą dla Nas smażyć to co przygotują drużyny obozowe. A co będziemy gotować? wszystko według przepisu Babci :-). Wiele frajdy bo wszystko na świeżym powietrzu. Nauczymy się jak gotować na kuchni polowej!

Baloniada to już nasza kultowa gra 🙂 Napompowane balony wodą, specjalne strefy rzutów i rozbijanie kolorowych balonów to nie niezapomniane przeżycie szczególnie w upały 🙂 Polowanie na świetliki – późnym wieczorem las kryje wiele zagadek. Postaramy się znaleźć drogę do skarbu czytając i rozwiązując zagadki. Aby znaleźć zagadkę będziemy musieli najpierw namierzyć świetlika 🙂

Autorskie gry zespołowe, które łącza ze sobą sport oraz wiedzę. Uczestnicy w zadaniach wykorzystują wiedzę z zakresu pierwszej pomocy oraz orientacji w terenie. Przy pomocy urządzeń nawigujących oraz wykrywaczy metali rozwiązujemy zadania i łamigłówki w terenie.

Teleturniej wzorowany na znanym show telewizyjnym. Uczestnicy będą mogli wykazać się refleksem przy licytacjach, wiedzą z różnych dziedzin oraz współpracą. W naszej grze wygrywać mogą tylko prawdziwi mistrzowie. Trzeba mieć doskonała wiedzę, stalowe nerwy, i mocną drużynę. Naszą wygrana będą cukierki.

Na naszym obozie poznamy podstawy tenisa ziemnego pod okiem zabawnych pełnych energii Trenerów! Pokażą nam nie tylko jak uderzyć Nasze pierwsze Forehandy, Bekhendy, Serwisy czy Voleje. Zdradzą nam również na czym polega praca Trenera, Sędziego Tenisowego i Zawodnika. Piłkę nożną trenować będziemy pod okiem utalentowanych czynnych zawodników Piłki Nożnej. Na własnym przykładzie zdradza szczegóły jak grać i wygrywać , a przede wszystkim nie poddawać się 🙂

Cena turnusu: 1350 zł

Całodobowa opieka medyczna, lekarz medycyny Kamil Kulbacki będzie czuwał nad bezpieczeństwem zdrowia Państwa dzieci Kadra z wieloletnim doświadczeniem, specjalnie przygotowany program zgodnie z grupami wiekowymi. UKS AKADEMIA TENISA SETPOINT Olsztyn ul. Krasickiego 2, nr konta 67 1940 1076 3179 4305 0000 0000 zaliczka 500 zł (rezerwacja miejsca)< powrót

Zakwaterowanie

Hotel Księżycowy Dworek w Gierłoży

Położony w samym sercu Mazur nad jeziorem. Sąsiedztwo Lasów Wilczego Szańca. Hotel dysponuje pokojami 2-3 osobowymi z oddzielnymi łazienkami.
Dla Naszych obozowiczów dostępna będzie nowoczesna sala multimedialna – kinowa, kręgielnia oraz bilard.
Sala multimedialna posłuży nam za kino – seanse nocne, oraz do ustawienia naszych stanowisk playstation.
Hotel wraz z kilkuhektarowym parkiem nie jest dostępny dla osób z zewnątrz – gwarantuje Nam to bezpieczeństwo.

Zakwaterowanie: pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie – śniadania szwedzki stół, obiady dwudaniowe, kolacje szwedzki stół

 

Kadra

Z nami nie będzie nudy!

 

więcej

Kontakt

Akademia Tenisa Setpoint – Wakacyjne Podróże

ul. Krasickiego 2
10-685 Olsztyn
e-mail: macieklojko@wp.pl

Tel.: 509 239 992

Napisz do nas